I Festiwal Smaków Food Trucków w Lęborku coraz bliżej!

Już 21 i 22 kwietnia do Lęborka przyjadą food trucki z całej Polski. Aromatyczne dania i wyjątkowa atmosfera pozwolą mieszkańcom wybrać się w kulinarną podróż dookoła świata. 

Festiwal Smaków Food Trucków to przekrój dań inspirowanych street foodem wielu krajów i kontynentów, począwszy od Ameryki Północnej i Południowej, przez Europę, aż po Azję. Na wydarzeniu goście będą mogli spróbować m.in. dań kuchni meksykańskiej, węgierskiej, holenderskiej, węgierskiej czy amerykańskiej. Miłośników kuchni wschodniej z pewnością zadowolą dania azjatyckie, m.in. pierożki dim sum oraz specjały kuchni indyjskiej. Na fanów słodkości czekać będą lody rzemieślnicze, hiszpańskie churros oraz węgierskie ciastka kominkowe.

Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dodatkowe. Odbędzie się konkurs jedzenia na czas z nagrodami. Wszyscy, którzy przyjdą z grupą znajomych lub rodziną będą mogli wziąć udział w specjalnie stworzonej na tę okazję grze terenowej. Ponadto odbędzie się głosowanie na najsmaczniejszego food trucka festiwalu. 

Nie możecie tego przegapić!

Data: 21-22 kwietnia 2018
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Plac Pokoju w Lęborku
Wstęp bezpłatny. 

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Lęborku.

Bądźcie na bieżąco i odwiedźcie stronę wydarzenia na FB:
www.facebook.com/events/2046145472066825/

Partnerzy:

- Miasto Lębork
- Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”
- Browar Amber
- Dobre Moce Baltica

Partnerzy medialni:

- Lebork24.info
- Nasze Miasto Lębork
- Echo Ziemi Lęborskiej
- MiroArt
- Radio Gdańsk